Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Üçyol Halı Yıkama

Balçova Halı Yıkama
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 29 Average: 4.7]

Üçyol Halı Yıkama

7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

Üçyol Halı Yıkama Firması olarak öncelik hedefimiz müşteri menmuniyet odaklı çalışma prensibini kendimize hedef olarak belirleyip halılarınızı maksimum temizlik maksimum hijyen minimum şikayet ilkesi olarak siz ve ailenizin sağlığını ön planda tutuyoruz.öncelikle aradığınız gün halılarınızı aynı gün geniş mobil servis ağımızla olabildiğince hızlı bir şekilde almaya ve en kısa zamanda size verilen tarihte teslim etmeyi hedefliyoruz.

Üçyol Halı Yıkama Halılarınızı istediğiniz veya belirlenen günde evinizden size verilen makbuz karşılığında güvence altına alınarak ve her halıya makbuzda bulunan barkod numaraları verilerek halılarınızın bir başka halı ile karışmasını önlemek amacıyla özel araçlarımıza yüklenmektedir.

Müşterilerimizden alınan halılar üçyol halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.

Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinamız dakikada 100.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.
Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.

Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra halı yıkama makinalarına her halıya farklı yıkama seçeneği ile ayrıştırılıp hangi halıya hangi işem uygulanaksa sırası ile makinalara verilmektedir. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Üçyol Halı Yıkama

Üçyol Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız tekrar leke işlemine tabi tutularak ayrı leke işlemleri uygulanmaktadır lekesi çıkmayan halılarınız tekrar yıkanmaktadır daha sonrasında sıkma makinesine verilmektedir.
Halı sıkma makinesi sayesinde %98 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.

Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için kapalı kurutma alanlarına asılmaktadır halılarda kırılma olmaması için kurutma borularımız 10cm çapında galveniz borulardan özel tasarım yaptırılmıştır.
Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak özel ambalajları ile poşetlenmektedir. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

Üçyol Halı Yıkama

Üçyol Halı yıkama Konusunda Genelde Müşterileri Yanlış Yönlendiren Veya Bilgisizce Halı Yıkama Hakkında Bilgi Vermeye Çalışan Firmalar Günümüzde Halı Yıkatmaya Karar Veren Müşterilerimizin En Büyük Sorunu Haline Gelmiş Bulunmaktadır.

Mesela Müşterilerimiz En Çokta Halı Yıkama Servislerinin Ücretli Olup Olmaması Konusunda Yeterli Bilgiye Sahip Değiller. Bu Yüzden De Bazı Müşterilerimiz Halı Yıkatmaya Karar Verseler Bile Servislerin Ücretli Olduğunu Düşünerek Bundan Vazgeçmektedirler.Bu Yanlış Bilgiyi Aslında Düzeltmek Gerekiyor. Bütün Halı Yıkama Servisleri Ücretsizdir.

Halı Yıkama Sektörüne Yıllarını Veren Mira Halı Yıkama Fabrikası Teknolojik Donanıma Sahip, Son Teknoloji Harikası Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Ve Uzman Ekipleriyle İzmir’in Bir Çok Bölgesine Hizmet Vermektedir. Halılarınız Fabrikamıza Getirildiği Anda Kayıt Altına Alınır Ki Biz Buna Barkotlama Işlemi Diyoruz Karışıklık Olmaması Için Yapılan Bir Işlemdir.

Daha Sonra Halılarınız Özelliklerine Göre Ayrılır. Çünkü Her Halının Kendine Özgü Yıkanma Şekli Vardır. Eğer Bütün Halıları Aynı Kalitede Ve Aynı Cins Gözüyle Görürseniz Yıkama Aynı Olacağından Halalarınız Zarar Görebilir Ve Hatta Kullanılmaz Hale Gelebilir. Biz Bu Yüzden Halıları Cinsine Göre Ayırıp Gerekli Yıkama  Tabii Tutmaktayız.

İşimizi Severek Ve İsteyerek Yaptığımız İçin Halı Yıkama Hizmeti  Müşterilerimiz Hiç Sıkıntı Çekmeden Bizlere Ulaşıyor. Ücretsiz Servis  Sayesinde Halı Yıkama Konusunda Eziyet Çekmeyeceksiniz Ve Halılarınız Mis Gibi Olacaktır.

Üçyol Halı Yıkama İzmir Hizmetlerinde  İzmir Genelinde En Köklü Ve En Eski Halı Yıkama Fabrikası Mira Halı Yıkama; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama Ve Temizlik Sektöründe Hizmet Vermektedir.

İzmir Halı Yıkama Fabrikaları İçinde Yıllardan Beri Özverili Çalışmalarıyla Bilinen Firmamız Ev Ve Işyerlerinde Kullanılan Ve Hayatımızın Olmazsa Olmazlarından Bir Eşyamız Olan Halılar Evimizi Ve Işyerimizi Süslediği Zaman Kim Bilir Üzerinde Ne Hayaller Kuruldu , Kimler Üzerinden Geldi Geçti.

Kirlendiği Zamanda Birer Bakteri Yuvasına Dönüşen Halılarımız Bu Bakteri Ve Kirlerden Arınmadığı Taktirde De Sağlığımızı Tehdit Eder Hale Gelir. Halılarımızı Düzenli Bir Şekilde Yıkatmak Ve Temizletmek Zorundayız.

 

+90 2

32 253 83 53

Kullanıcı oyu

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN