Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Halı Saçak Tamiri

Balçova Halı Yıkama
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 43 Average: 4.9]

+90 232 253 83 53

Halı Saçak Tamiri

halı saçak tamiri
step halı yıkama

Saçak Tamiri İzmir

 

Halı Saçak Tamiri konusunda’da  faaliyet gösteren iZMİR MİRA HALI YIKAMA firmamız alanında uzman ustalardan oluşan profesyonel ekibi sayesinde her türlü saçak tamirini  ile halılarınızı eski ve orjinal görüntüsüne tekrar geri döndürmektedir.

Kaliteli işçiliği ilke edinmiş olan saçak tamiri şirketimiz el dokuma halılarınızın bozulan eskiyen ve deforme olmuş halı saçakları konusunda problem yaşayan müşterilerimizin ilk tercihi olarak yer almaktadır. Halı tamiratı gerçekleştiren firmamız halıcı saçağı ve  onarım hizmeti vermektedir.

El dokuma halı modelleriniz zaman geçtikçe yıpranmaktadır. Yılların getirdiği yıpranma saçaklarda bozulmalara neden olmaktadır.

halı saçak tamiri

Halı Saçak Tamiri İzmir

 

Halı Saçak Tamiri Halı ve kilim saçaklarının deformasyonu halı modellerinize daha çok zarar vererek ömürlerinin kısalmasına neden olabilmektedir.

Bu problem halılarınızın ve kilimlerinizin görünüşünü ve kıymetini düşürmektedir. Kötü durumda bulunan halı modelleri evinizde pek hoş olmayan görüntülere neden olabilmektedir.

Bu durumdan kurtulmak için halı tamiratı gerçekleştiren firmamız her türlü halı ve kilimlerinizin saçaklarını tamir edebilmektedir.

Halı tamiratı gerçekleştiren firmamız saçak kısımlarını orijinalleri gibi tamir ederek, ilk günkü kadar yeni ve de sağlamlığa kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Halı Saçak Tamiri

Halı Tamiri

 

Sizler için değerli olan el dokuma halı modellerinizi eski durumuna geri çevirmek ve daha uzun yıllar kullanılması için Halı saçak tamiri İzmir olarak halı saçak tamiri konusunda hizmetinizdeyiz.

Halı tamiratı basit bir uygulama değildir. Halı tamiri son derece özen isteyen bir işlemdir.

Günümüzde sayıları durmadan artan amatör firmalar halı tamiratı yapmaya başlamıştır. bu firmalardan uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

El Dokuma Halı Tamiri

 

El dokuma halı modellerine fabrika seri üretiminden daha fazla değer verilmektedir. Üzerinde yapılan titiz çalışma nedeni ile el dokuması halıların korunması konusunda titizlik gösterilmesi gerekir.

El dokuma halılarına kıymet vererek nesilden nesle aktarılması gerekir. Ancak halı modelleri de diğer eşyalar gibi zaman içerisinde yıpranabilmektedir.

Halı modelleri üzerinde zaman içindeki yıpranmalar çürüme ve boya karışımları gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşılmaktadır.

El halısı saçak tamiri İzmir saçak tamiri step halı tamiri  step halı yıkama ve onarımı konusunda halı tamiratı gerçekleştiren firmamız deneyimli uzman ekibi sayesinde sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilmektedir.

Halı tamiri uygulamalarında her türlü el dokuma halı modellerinizi orijinal durumuna bakılarak malzemeler kullanıyor ve tamiratını gerçekleştiriyoruz.

izmir saçak tamiri
Saçak Tamiri Süresi

Saçakları bozulmuş veya yıpranmış halılarınızı 1 gün içerisinde alıp halının saçağına yöresine ve uzunluğuna bağlı olarak 7 ile 10 gün arasında tekrar eski orjinal haline getirip tekrar teslimatı yapılmaktadır.

Ayrıca rengi solmuş boyası akmış halılarınızıda renk düzeltme işlemi ile eski haline getirebiliyoruz.

Saçak Tamiri İzmir

Saçak Tamiri Aydın

Saçak Tamiri Manisa

Saçak Tamiri Denizli

Saçak Tamiri Muğla

 

 

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN