Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Stor Perde Yıkama

Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 0 Average: 0]

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama firması, İzmir genelinde perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli İzmir halkına hizmet vermektedir.

Stor perde,zebra perde,tül perde ve kumaş perde temizliği olduğu kadar sökme ve takma işlemleri’de çok hassaslık gerektiren bir  işlem olması nedeniyle bu işin uzman kişilerce yapılması gerekmektedir aksi takdirde perdeleriniz geri dönüşü olmayan zararlar görebilmektedir.

Zebra Perde Yıkama

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin yaşam alanlarımızın ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşitidir.

Renk renk ve desen desen bulunduğu ortamı etkileyen bu perdelerin kirlenmesi kış aylarında ısınmamızı sağlayan peteklerin karartmasını ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez.

Belirli aralıklarla perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır.

Hijyenik bir şekilde stor perde,zebra perde,tül perde ve tüm perde çeşitlerini temizleme hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen perdeleriniz güneşe doğrudan ve direk maruz kaldıkları için ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır.

Stor perdelerinizin  ömrünü uzatmak için en az  yılda bir kere yıkanmalıdır.

Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır.

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir.

Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir.

Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmeleri halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir.

İzmir ‘de  Stor Perde Zebra perde Yıkama Hizmeti

İzmir ‘de profesyonel hizmet veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak,siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tolerans tanımamaktadır.

Bununla birlikte İzmir ‘ın en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.

İzmir ‘de uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN