Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Step Halı Yıkama

Sahilevleri Halı Yıkama
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 111 Average: 5]

STEP HALI YIKAMA FABRİKASI İZMİR

step halı yıkama
step halı yıkama

7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

 

Step Halı Yıkama hizmetlerinde  İzmir genelinde en köklü ve en eski Step Halı Yıkama fabrikası MİRA Halı Yıkama; halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama,dokuma halı yıkama ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir.

İzmir halı yıkama fabrikaları içerisinde yıllardan beri özverili çalışmalarıyla bilinen firmamız ev ve işyerlerinde kullanılan ve hayatımızın olmazsa olmazlarından bir eşyamız olan halılar evimizi ve işyerimizi süslediği zaman kim bilir üzerinde ne hayaller kuruldu ne günler geçirildi, kimler üzerinden geldi geçti.

Tabii ki zaman üzerinden akıp geçtikçe halı’larımızda zamanla kirlenir ve kullanılmaz hale gelir.

Kirlendiği zamanda birer bakteri yuvasına dönüşen halılarımız bu bakteri ve kirlerden arınmadığı taktirde de sağlığımızı tehdit eder hale gelir.

Bu duruma meydan vermemek için halılarımızı düzenli bir şekilde yıkatmak ve temizletmek zorundayız.

 

STEP HALI YIKAMA İZMİR

Halı Yıkama konusunda genelde müşterileri yanlış yönlendiren veya bilgisizce step halı yıkama hakkında bilgi vermeye çalışan firmalar günümüzde halı yıkatmaya karar veren müşterilerimizin en büyük sorunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Mesela müşterilerimiz en çokta halı yıkama servislerinin ücretli olup olmaması konusunda yeterli bilgiye sahip değiller.

Bu yüzden de bazı müşterilerimiz halı yıkatmaya karar verseler bile servislerin ücretli olduğunu düşünerek bundan vazgeçmektedirler.

Bu yanlış bilgiyi aslında düzeltmek gerekiyor. Bütün halı yıkama servisleri ücretsizdir.

Halı yıkama sektörüne yıllarını veren Mira Step Halı Yıkama Fabrikası teknolojik donanıma sahip, son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları ve uzman ekipleriyle İzmir’in bir çok bölgesine hizmet vermektedir.

Halılarınız fabrikamıza getirildiği anda kayıt altına alınır ki biz buna barkotlama işlemi diyoruz karışıklık olmaması için yapılan bir işlemdir.

Daha sonra halılarınız özelliklerine göre ayrılır. Çünkü her halının kendine özgü yıkanma şekli vardır.

Eğer bütün halıları aynı kalitede ve aynı cins gözüyle görürseniz yıkama işleminde aynı olacağından step halılarınız zarar görebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir.

Biz bu yüzden halıları cinsine göre ayırıp gerekli yıkama işlemlerine tabii tutmaktayız.

İşimizi severek ve isteyerek yaptığımız için Step Halı Yıkama hizmeti isteyen müşterilerimiz hiç sıkıntı çekmeden bizlere ulaşıyor.

Ücretsiz servis imkanımız sayesinde halı yıkama konusunda eziyet çekmeyeceksiniz ve halılarınız mis gibi olacaktır.

 

Step Halı Nasıl Temizlenir?

Gündelik bakım uygulamaları her ne kadar step halıların yüzeyinde bulunan görünür toz birikintilerine karşı etkili olsa da, gerçek bir temizlik ancak profesyonel bir servis tarafından yapılabilir.

Halı hav aralarında biriken alerjenler doğal deterjanlar ve el yordamı ile nazikçe temizlenmelidir.

Step halıların narin yapıları gereği makinalarda yıkanması, halının alt kısmında bulunan kaymaz tabakanın yıpranmasına ve step halının ömrünün kısalmasına neden olur. Bu yüzden step halı yıkama işlemleri el yordamı ile yapılması gerekmektedir.

Step halı yıkama servisi profesyonel ekipleri ile İstanbul Avrupa yakasında profesyonel olarak step halı yıkama hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Üstelik halılarınız garantili olarak yıkanıyor.

İşletmemizde yeni tip COVID-19 önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemleri kullanılmaktadır. Kişiye özel sistmede halılarınız başka müşterilerin halıları ile temas etmez, hiçbir bulaşı riskine maruz kalmaz ve yalnızca size özel olarak, el değmeden yıkanmaktadır.

Yıkamaya dayanıklı olmayan bu tür halıların günlük bakımları yapılmalı ve sık sık yıkamaya verilmemelidir. Narin yapısı ile defermasyona açık olan step halılar servisimizde kusursuz bir şekilde temizleniyor.

Servisimiz çeyrek asırlık halı yıkama deneyimi ile izmir Step Halı Yıkama konusunda çok tecrübeli elemanlara sahiptir. Firmamızda her halı kendi marka ve türüne göre yıkanmaktadır.

Her halının üretici talimatnamesine tam olarak uygun bir şekilde temizlik uygulaması yapılır. Ekstra bir uygulama kesinlikle söz konusu değildir. Çıkmayan lekeler önceden belirlenerek müşteriler bilgilendirilir ve buna göre işlem yapılır.

                           Step Halı Yıkama Fiyatları

Step halı yıkama fiyatları kalitesi ve profesyonel temizlik teknikleri ile özenle uygulanmaktadır. Step Halılar diğer halı türlerine göre farklı bir yıkama gerektirmektedir. Halının altındaki yapışkanlı kısım yıkama esnasında zarar görebileceğinden dolayı, çok dikkatli yıkanması gerekir.

Bugün profesyonel bir step halı yıkama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi yetkililerimiz gün boyu çağrılarınızı bekliyor.

Step Halının Tarihçesi

Step firması 1998 yılında büyük hayallerle İstanbul’da kurulmuş bir firmadır. 1919 yılında kurulan ve köklü bir firma olan Şengör halıcılık bünyesinde faaliyete geçmiştir.

Üretim ve perakendecilik alanında yeni projelerle ve atılımlarla kendisini gösteren step halıcılık dünya çağında bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Halıya bir dekorasyon anlamı yükleyerek sektöre giren Step halı kısa sürede bu politikası ile tüm Türkiye’de faaliyet gösteren ve herkesin bildiği bir firma olmuştur.

Yüksek standartlardaki teknolojiler ile kaliteli yün ve ipliği bir araya getiren step halı, kalitesi ve ürettiği göz alıcı tasarımlarla müşterilerinin gönlünü fethetmiştir.

Dünyanın en ünlü yünleri olan Yeni Zelanda yününü müşterileri ile birleştiren step halı, kaliteyi uygun fiyata ve göz alıcı tasarımlarla müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yeni Zelanda yünü dünyada ünlenmiş ve birçok kalite programını başarı ile tamamlamış bir maddedir. Dünyanın en iyi mallarını üretiminde kullanan step halı, bu sayede piyasada güveni artırarak hızla büyüyor diyebiliriz.

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN