Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

İzmir Üçyol Halı Yıkama

Balçova Halı Yıkama
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 2 Average: 5]
İZMİR ÜÇYOL HALI YIKAMA
İZMİR ÜÇYOL HALI YIKAMA

  İzmir Üçyol Halı Yıkama

7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

İzmir Üçyol Halı Yıkama Firması olarak öncelik hedefimiz müşteri menmuniyeti odaklı çalışma prensibini kendimize hedef olarak belirleyip halılarınızı maximum temizlik maximum hijyen minumun şikayet ilkesi olarak siz ve ailenizin sağlığını ön planda tutuyoruz.

Öncelikle aradığınız gün halılarınızı aynı gün geniş mobil servis ağımızla olabildiğince hızlı bir şekilde almaya ve en kısa zamanda size verilen tarihte teslim etmeyi hedefliyoruz.

İzmir Üçyol Halı Yıkama Halılarınızı istediğiniz veya belirlenen günde evinizden size verilen makbuz karşılığında güvence altına alınarak ve her halıya makbuzda bulunan barkod numaraları verilerek halılarınızın bir başka halı ile karışmasını önlemek amacıyla özel araçlarımıza yüklenmektedir.
Müşterilerimizden alınan halılar üçyol halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır.

Bu makinamız dakikada 100.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.
Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir.

Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.
Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra halı yıkama makinalarına her halıya farklı yıkama seçeneği ile ayrıştırılıp hangi halıya hangi işem uygulanaksa sırası ile makinalara verilmektedir.

Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Üçyol Halı Yıkama

İzmir Üçyol Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız tekrar leke işlemine tabi tutularak ayrı leke işlemleri uygulanmaktadır lekesi çıkmayan halılarınız tekrar yıkanmaktadır daha sonrasında sıkma makinesine verilmektedir.

Halı sıkma makinesi sayesinde %98 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.
Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır.

Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için kapalı kurutma alanlarına asılmaktadır halılarda kırılma olmaması için kurutma borularımız 10cm çapında galveniz borulardan özel tasarım yaptırılmıştır.

Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak özel ambalajları ile poşetlenmektedir.

Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

Kullanıcı oyu

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN