Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

İZMİR STEP HALI YIKAMA

Sahilevleri Halı Yıkama
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 0 Average: 0]

İZMİR STEP HALI YIKAMA

7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

İzmir Step Halı Yıkama hizmetlerinde  İzmir genelinde en köklü ve en eski Halı Yıkama fabrikası MİRA Halı Yıkama; halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama,dokuma halı yıkama ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir.

İzmir Step Halı Yıkama  fabrikaları içerisinde yıllardan beri özverili çalışmalarıyla bilinen firmamız ev ve işyerlerinde kullanılan ve hayatımızın olmazsa olmazlarından bir eşyamız olan halılar evimizi ve işyerimizi süslediği zaman kim bilir üzerinde ne hayaller kuruldu ne günler geçirildi, kimler üzerinden geldi geçti.

Tabii ki zaman üzerinden akıp geçtikçe halılarımızda zamanla kirlenir ve kullanılmaz hale gelir.

Kirlendiği zamanda birer bakteri yuvasına dönüşen halılarımız bu bakteri ve kirlerden arınmadığı taktirde de sağlığımızı tehdit eder hale gelir.

Bu duruma meydan vermemek için halılarımızı düzenli bir şekilde yıkatmak ve temizletmek zorundayız.

step halı yıkama
İZMİR STEP HALI YIKAMA

 

İZMİR STEP HALI YIKAMA

İzmir Step Halı Yıkama konusunda genelde müşterileri yanlış yönlendiren veya bilgisizce halı yıkama hakkında bilgi vermeye çalışan firmalar günümüzde halı yıkatmaya karar veren müşterilerimizin en büyük sorunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Mesela müşterilerimiz en çokta halı yıkama servislerinin ücretli olup olmaması konusunda yeterli bilgiye sahip değiller.

Bu yüzden de bazı müşterilerimiz halı yıkatmaya karar verseler bile servislerin ücretli olduğunu düşünerek bundan vazgeçmektedirler.Bu yanlış bilgiyi aslında düzeltmek gerekiyor. Bütün halı yıkama servisleri ücretsizdir.

Halı yıkama sektörüne yıllarını veren Mira Halı Yıkama Fabrikası teknolojik donanıma sahip, son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları ve uzman ekipleriyle İzmir’in bir çok bölgesine hizmet vermektedir.

Halılarınız fabrikamıza getirildiği anda kayıt altına alınır ki biz buna barkotlama işlemi diyoruz karışıklık olmaması için yapılan bir işlemdir.

Daha sonra halılarınız özelliklerine göre ayrılır. Çünkü her halının kendine özgü yıkanma şekli vardır.

Eğer bütün halıları aynı kalitede ve aynı cins gözüyle görürseniz yıkama işleminde aynı olacağından halalarınız zarar görebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir.

Biz bu yüzden halıları cinsine göre ayırıp gerekli yıkama işlemlerine tabii tutmaktayız.

İşimizi severek ve isteyerek yaptığımız için Step Halı Yıkama hizmeti isteyen müşterilerimiz hiç sıkıntı çekmeden bizlere ulaşıyor.

Ücretsiz servis imkanımız sayesinde halı yıkama konusunda eziyet çekmeyeceksiniz ve halılarınız mis gibi olacaktır.

[Yasr_overall_rating]

 

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN