Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

İzmir Koltuk Yıkama

   GAZİEMİR HALI YIKAMA
Kullanıcı oyu
Bu Makale Faydalımı
[Total: 4 Average: 5]

                       İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama
Mutlu Müşteri Olmak İçin Bizi Arayın

İzmir Koltuk Yıkama

7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

İzmir Koltuk Yıkama izmir’de derinlemesine temizlik için koltuk yıkama öncesi çırpma yaparak yıkanacak yüzey ve zemininin tozunu alıyor, tozun yıkama esnasında daha da derine nüfuz edip tortulaşmasını engelliyoruz.

İzmir Koltuk Temizleme

İzmir Mira Halı Yıkama Koltuk Yıkama İzmir’de koltuk yıkama & temizleme işlemini | ücretsiz servisimiz | ekonomi dostu | fiyatlarımız | tecrübeli ekibimiz ve modern cihazlarımızla, yıkama sonrası aldığımız güzel | yorumlarla | yapıyoruz.

Yıkama esnasında koltuğa zarar vermeyecek biçimde fırça sertlik düzeyi ayarlaması yapabiliyoruz. Yoğun kirli, hassas olmayan kumaşlar için fırça  seviyesini ayarlayabiliyoruz. Yıkama esansında koltuktaki kir/leke ve diğer etkenlere göre fırçalama işlemini sürdürüyoruz.

Yıkama sonrası sanayi tipi makinemizle yaptığımız derin vakumla kurumasını kolaylaştırıyoruz.

Oturma grubu yıkama, kanepe yıkama, berjer yıkama, köşe grubu yıkama, koltuk takımı yıkama, L koltuk yıkama, yatak yıkama, sedir yıkama, sandalye yıkama genellikle yerinde yıkama hizmetlerimizden en çok tercih edilelenleridir.

Yerinde koltuk yıkama; meskenler, kafe ve pastaneler, hastane, lokal, okul ve konferans salonu gibi toplu yerleşim yerlerinde sıkça tercih edilir.

Garantili olarak sunduğumuz bu hizmetimizden duyulan memnuniyeti müşterilerimizin geribildirimlerin’den anlamaktayız.

                                          Nasıl Yıkıyoruz?

Son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Öncelikle çırpma aşamasında toz alma işlemi uyguluyor, özel solüsyon içeren kaynama noktasındaki suyu püskürtebilen pompamız ile en ücra köşelerine kadar sabunluyoruz.

Standart olarak uygulanan bu işlemler neticesinde kumaş yüzeyinde bulunan mayt ve bakterileri uzaklaştırıyoruz. Köpükleme ve yoğun fırçalama ile derinlemesine temizlik sağlıyoruz.

Deri, suni deri ve ipek koltuk kumaşlarını da gerekli hassasiyet seviyesinde temizliyoruz.

Call Now ButtonİLETİŞİME GEÇİN