Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Menderes Halı Yıkama

> Halı Yıkama > Menderes Halı Yıkama

     7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

Halı yıkama sektöründe hizmet veren birçok site arasında İzmir Menderes Halı Yıkama sağlamış olduğu aşamalar ile profesyonel temizliği sizlere sağlıyor. Halılarınız zaman içerisinde toz, kir, saç ve çeşitli lekelere maruz kalmaktadır. Halılarınızın yüzeyinde karartılar meydana gelirken diplerinde de bakteriyel oluşumlar maalesef meydana gelir. Bunu engellemek ve sağlığımızı olumsuz etkilerden kurtarmak için halı temizliğini belirli aralıklarla yaptırmanız gerekir. Halı temizliğinde öncü firmalar arasında yer alan İzmir Menderes Halı Yıkama firması yalnızca bu bölgede değil İzmir de birçok noktada sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. Özenle temizlik gerçekleştireceğiniz firmalardan bir tanesi olan bu firma sahip olduğu ekipman desteği aynı zamanda yıllardır kaliteli hizmet veren personeliyle güvenli hizmeti sizlere sunmaktadır.

İzmir Menderes Halı Yıkama

Halı yıkama firmaları tarafından halılarınız sizden teslim alındığı anda maalesef gerekli özen gösterilmez ve türlerine göre ayrıştırma yapılmadan tüm halılar bir havuzda bekletilir. Bütün halıların kirleri birbirine işler ve bu nedenle de diplerinde karartılar her zaman meydana çıkar. Ancak firmamız tarafından yapılan yıkama işleminde halılarınız türlerine göre ayrıştırılır ve kir oranları değerlendirilerek yıkama aşamalarına tabii tutulur ve sonuç mükemmel olur.

İzmir Menderes Halı Yıkama firması sizlere özenle ve hijyenik temizliği sağlarken uygun fiyat taleplerinde bulunarak diğer firmalardan çok daha farklı olduğunun altını çiziyor. Güvenli ve güler yüzlü hizmet ilkesini sağlayarak hizmet veren bu firma her geçen gün müşteri potansiyelini arttırıyor ve yaygın servis ağı sayesinde çok daha fazla noktaya ulaşabiliyor.