Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Hakkımızda

> Hakkımızda
İzmir Mira Halı Yıkama

İzmir Mira Halı Yıkama 15 yıllık tecrübesi, son model halı yıkama ekipmanları ve tecrübeli uzman personeli ile tüm İzmir halkına hizmet veren bir halı yıkama firmasıdır.

``Her Eve Sağlık`` sloganı ile yola çıkan firmamız, halı yıkama hizmetinde kaliteli hizmet sunarak tüm müşterilerimizin üst düzey temizlik beklentisini memnuniyetle garanti etmektedir.

Temizlik Çözümleri konusunda İzmir'de konutlar ile sektörel firmalara ve kurumlara kaliteli, işlevsel çözümler sunan ekibimiz, İzmir genelinde oluşan portföyü ile dikkat çekiyor. Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Saçak ve Overlok Tamiri, Temizlik ve İlaçlama, Kuru Temizleme, El Halısı Yıkama, Step Halı, Hereke-Bünyen-Milas-Isparta-İran Halısı Yıkama ihtiyaçlarını bizimle çözen müşterilerimiz, Karşıyaka, Konak, Balçova, Alsancak, Narlıdere, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli, Karabağlar, Buca, Şirinyer, Yeşilyurt, Hatay, Üçyol, Karataş, Mithatpaşa, Güzelyalı, İnciraltı, Kahramanlar, Gaziemir, Göztepe, Bahçelievler, Bozyaka, Eski İzmir, Evka3, Bayraklı, Özkanlar, Manavkuyu, Altıntaş, Bayramyeri, Eşrefpaşa, Yağhaneler, İşçievleri, Poligon, Üçkuyular, Urla, Güzelbahçe, Çeşme ve Güzelyalı gibi İlçe ve semtlerimizde, İzmirmira halı yıkama kalitesinin ve istikrarlı hizmetin ayrıcalığını yaşıyorlar.

100

Yeni İş

720

Yıkama İşlemleri

2750

Mutlu Müşteri

15

Yıllık Tecrübe
İzmir Mira Halı Yıkama

Misyonumuz

İzmir Mira Halı Yıkıma ; Siz ve sevdiklerinizin daha hijyenik daha güvenilir ortamlarda yaşamlarını sürdürübilmeleri amacıyla çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.
İzmir Mira Halı Yıkama

Vizyonumuz

Mükemmel Halı Yıkama; değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak İZMİR Şehri ve için değer yaratan bir marka olacaktır. Halı yıkamacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müsterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak. Halı yıkamacılığın da müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.