Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Evka3 Halı Yıkama

> Halı Yıkama > Evka3 Halı Yıkama

     7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

Evka3 halı yıkama hizmetlerinde Evka3 ve İzmir genelinde en köklü ve en eski halı yıkama fabrikası Mira Halı Yıkama; halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir.

İzmir halı yıkama fabrikaları içerisinde yıllardan beri özverili çalışmalarıyla bilinen firmamız ev ve işyerlerinde kullanılan ve hayatımızın olmazsa olmazlarından bir eşyamız olan halılar evimizi ve işyerimizi süslediği zaman kim bilir üzerinde ne hayaller kuruldu ne günler geçirildi, kimler üzerinden geldi geçti.

Tabii ki zaman üzerinden akıp geçtikçe halılarımızda zamanla kirlenir ve kullanılmaz hale gelir.

Kirlendiği zamanda birer bakteri yuvasına dönüşen halılarımız bu bakteri ve kirlerden arınmadığı taktirde de sağlığımızı tehdit eder hale gelir. Bu duruma meydan vermemek için halılarımızı düzenli bir şekilde yıkatmak ve temizletmek zorundayız.

Evka3 semtimizde ücretsiz servis ağımızla anında siparişlerinize cevap vererek halılarınızı emin ellere teslim etmiş olursunuz.

Evka3 Halı Yıkama

Evka3 halı yıkama konusunda genelde müşterileri yanlış yönlendiren veya bilgisizce halı yıkama hakkında bilgi vermeye çalışan firmalar günümüzde halı yıkatmaya karar veren müşterilerimizin en büyük sorunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Mesela müşterilerimiz en çokta halı yıkama servislerinin ücretli olup olmaması konusunda yeterli bilgiye sahip değiller. Bu yüzden de bazı müşterilerimiz halı yıkatmaya karar verseler bile servislerin ücretli olduğunu düşünerek bundan vazgeçmektedirler.

Bu yanlış bilgiyi aslında düzeltmek gerekiyor. Bütün halı yıkama servisleri ücretsizdir.

Halı yıkama sektörüne yıllarını veren Mira Halı Yıkama Fabrikası teknolojik donanıma sahip, son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları ve uzman ekipleriyle İzmir’in bir çok bölgesine hizmet vermektedir. Halılarınız fabrikamıza getirildiği anda kayıt altına alınır ki biz buna barkotlama işlemi diyoruz karışıklık olmaması için yapılan bir işlemdir.

Daha sonra halılarınız özelliklerine göre ayrılır. Çünkü her halının kendine özgü yıkanma şekli vardır. Eğer bütün halıları aynı kalitede ve aynı cins gözüyle görürseniz yıkama işleminde aynı olacağından halalarınız zarar görebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir. Biz bu yüzden halıları cinsine göre ayırıp gerekli yıkama işlemlerine tabii tutmaktayız.

İşimizi severek ve isteyerek yaptığımız için Evka3 halı yıkama hizmeti isteyen müşterilerimiz hiç sıkıntı çekmeden bizlere ulaşıyor. Evka3 halı yıkama ücretsiz servis imkanımız sayesinde halı yıkama konusunda eziyet çekmeyeceksiniz ve halılarınız mis gibi olacaktır.