Adres:
İzmir/TÜRKİYE
E-posta :
info@haliyikama.com
Telefon No:
+90 232 253 83 53

Balçova Halı Yıkama

> Halı Yıkama > Balçova Halı Yıkama
Balçova Halı Yıkama

     7/24 İletişim İçin

+90 232 253 83 53

Balçova halı yıkama firması olarak sizlere daha sağlıklı, hijyenik ve kaliteli hizmet sunmanın sevincini yaşamaktayız. Halı yıkama işlemlerinde son derece sağlıklı titiz, güvenilir ve doğru teknikler uyguluyoruz.

Profesyonel ve uzman personellerimiz sayesinde halılarınızı cinsine göre incelenip doğru temizlik ilacı uygulamak için ön çalışma yapan Balçova halı yıkama fabrikası olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin taktirini toplamaya devam ediyoruz.

Eski yöntemlerle evde yıkamaya çalıştığınız halılar doğru halı yıkama ve temizleme şampuanı uygulanmadığı taktirde temizlenmiş gibi gözükse bile gerçek anlamda sadece yüzeysel temizlenmiş gibi olur ve sizi yanıltabilir. Halılarınız hala bakteri yuvası olmaya devam eder. İçeride bulunan bakteriler, mikroplar, kirler aslında halılarınızın içindedirler.

Balçova Halı Yıkama

Balçova Halı Yıkama ile halılarınız, eskisi gibi yepyeni ve pırıl pırıl olacaktır. Mira halı yıkama fabrikası güvencesiyle yıkanan halılarınız özenle temizlenir ve size tertemiz olarak sunulur. Halı yıkama ve kurutma işlemini yaz kış yüzde yüz temiz, kuru ve hijyenik olarak sizlere teslim eder.

Balçova ilçesinde en iyi, en ucuz, en temiz halı yıkayan, firma olarak ün kazanan firmamız ücretsiz servis ağı ve uzman personelleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Halı yıkama adına doğru bildiklerinizin sizi ne kadar yanılttığını halalarınızın yıkanıp evinize veya iş yerinize teslim edildikten sonra farkına varacaksınız. Yıkama işleminde kaliteli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulan Balçova halı yıkama firmamızda insan sağlığına verilen değerde önem arz etmektedir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sloganıyla siz değerli Balçova bölgesinde oturan ev hanımlarının yardımcısı ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

İşimizi severek ve isteyerek yaptığımız için Balçova halı yıkama hizmeti isteyen müşterilerimiz hiç sıkıntı çekmeden bizlere ulaşıyor. Ücretsiz servis imkanımız sayesinde halı yıkama konusunda eziyet çekmeyeceksiniz ve halılarınız mis gibi olacaktır.

Balçova halı yıkama güvenilir ve tecrübeli olarak hizmet vermeye devam edecek ve müşterilerini daima düşünüp halı yıkama konusunda uzmanlaşacaktır. Ekstra ücret ödemekten kurtulun ve halılarınızı Mira Halı yıkama şirketine emanet edin. Müşterilerimizi düşünüyoruz ve işimizi ona göre yapıyoruz. Ayrıca sadece halı yıkamakla kalmıyoruz. Balçova koltuk yıkama hizmeti de veriyoruz. Koltuk yıkama hizmeti ve halı yıkama hizmetini birlikte alabilirsiniz.